شامپو مردانه ضد شوره کلیون Shampoo Anti-dandruff

دسته بندی: ضد خارش و حساسیت پوست سر
زیر دسته بندی محصول: شامپو

درباره محصول

شامپو مردانه ضد شوره Shampoo Anti-dandruff همانگونه که از نامش پیداست که یک شامپوی اختصاصی برای نابودی و از بین بردن شوره های سر و مخصوص آقایان می‌باشد. پس اگر شما آقایان از شوره ی سر خود رنج می‌برید و دوست دارید هرچه زود تر از آن ها نجات یابید و از بین بروند. می‌توانید این شامپوی برند کلیون را که یکی از باکیفیت ترین و بهترین شامپو ها برای نابودی شوره ی سر می‌باشد استفاده کنید. در واقع این شامپو وظیفه ی خود را به لطف داشتن مواد و ترکیبات ضد شوره ی به کار رفته در ساختار آن به بهترین نحو انجام می‌دهد.

همچنین باید بگوییم که شما آقایان اگر به صورت مکرر و مداوم این محصول را مورد استفاده قرار دهید علاوه بر حذف شوره های سر، نقش بسزایی نیز در کاهش خارش سر که بسیار ناخوشایند و آزار دهنده می‌باشد دارد. به علاوه موجب خواهد شد سلامت موها حفظ شود و همواره تار های مو تقویت شوند و نرم تر شوند.

این شامپو که با ترکیبات ضد شوره فعال خاص فرموله شده است ، به مشکل آزاردهنده شوره سر در ریشه آن حمله کرده و از بازگشت آن جلوگیری می‌کند. اکتوپیروکس عمل خود را در تضاد با عوامل اتیولوژیک شوره سر متمرکز می کند و از علت اصلی خارش و پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری می کند. 

ه پوست سر انرژی می دهد و تغذیه می‌کند، موها را از ریشه تقویت می‌کند و با حفظ زیبایی و سلامت آن را در برابر عوامل مضر محیطی محافظت می‌کند.

استفاده مکرر از شامپو ضد شوره، راه حل موثر و مطمئنی برای مشکل شوره سر است. به خارش آزاردهنده پوست پایان می دهد و موهای شما روز به روز سالم تر، نرم تر و حیاتی تر می شوند .

 

ترکیبات مورد استفاده در شامپو 250 میل کلیون

تمامی خواص و ویژگی های نام برده ی این محصول شگفت انگیز و فوق العاده به دلیل داشتن موادی باکیفیت و بسیار بی نظیر می باشد. این مواد را عصاره ی گیاه بید مشک و مریم گلی ترشح که تصفیه کننده می باشند و در کاهش و کنترل ترشح بیش از حد سبوم نقش دارد و به عبارتی سبب می شود ترشح آن عادی شود. همچنین تقویت و انرژی بخشیدن و تغذیه ی پوست سر از طریق داشتن ویتامین PP و پروویتامین B5 امکان پذیر می باشد.

در واقع این ویتامین ها باعث حفظ زیبایی و سلامت تار های مو خواهند شد. اکنون می توانید شامپو مردانه ضد شوره Shampoo Anti-dandruff را با تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از وبسایت روژاگروپ تهیه کنید.

افزودن نظر

محصولات مرتبط

شامپو اسطوخودوس کلیون Lavender Neutral Shampoo
شامپو اسطوخودوس کلیون Lavender Neutral Shampoo

محافظت در برابر عوامل مضر محیطی، محافظت در برابر عوامل استرس‌زا و خارش، مناسب موهای استرس دار و شوره دار

عضویت در خبرنامه قبل از همه از محصولات جدید و تخفیف ها با خبر شوید