پربازدیدترین مطالب

چگونه موهای خود را سریع‌تر بلند و قوی کنیم؟
چگونه موهای خود را سریع‌تر بلند و قوی کنیم؟

تلاش برای بلندتر کردن مو یا ضخیم شدن موها می‌تواند مانند یک بازی انتظار بی پایان باشد. در حالی که مو با توجه به انجمن تریکولوژیک، بافتی که سریع‌ترین رشد را در بدن انسان دارد ، میانگین نرخ رشد 0.5 تا 1.7 سانتی‌متر در ماه یا هر جایی از حدود دو تا هشت اینچ در سال است. این رشد می‌تواند حداقل احساس شود - به خصوص زمانی که منتظر وقوع آن هستید.

بیشتر ...
۱۴۰۲ يکشنبه ۷ آبان
99 نفر
علل به وجود آمدن خطوط چین و چروک در سنین پایین
علل به وجود آمدن خطوط چین و چروک در سنین پایین

اگر همیشه مراقب استفاده از کرم ضد آفتاب بوده‌اید، از اتاق‌های پر از دود سیگار و نوشیدن آب فراوان اجتناب کرده‌اید، ممکن است از کشف ظاهر ناگهانی خطوط ریز و چین و چروک‌های صورت در دهه بیست و سی سالگی خود ناامید شوید. مقابله با چین و چروک ها حتی قبل از اینکه آکنه نوجوان خود را در آینه عقب رها کنید، می‌تواند ناعادلانه به نظر برسد، و کسانی که با خطوط ناخواسته صورت سر و کار دارند، می‌توانند هزینه های زیادی برای خرید ماسک های صورت فروشگاهی و درمان هایی که برای کند کردن روند پیری طراحی شده اند، کاهش دهند. این درمان‌ها گاهی اوقات می‌توانند کمک کنند، اما راز به دست آوردن پوستی که به ظاهر پیر نشده است، اغلب در یافتن علت اصلی خطوط ریز شما نهفته است. با شناسایی مسائلی که مانع از به دست آوردن پوست صافی می‌شوند، می‌توانید روند پیری را از بین ببرید و دوباره با چهره ای تازه شروع کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا درباره گزینه‌های خود، چه غیرپزشکی و چه پزشکی، برای جلوگیری از خطوط ریز و چین و چروک‌ها بیشتر بدانید.

بیشتر ...
۱۴۰۲ يکشنبه ۷ آبان
75 نفر
مراقبت از پوست در زمستان
مراقبت از پوست در زمستان

فصل زمستان بدترین زمان برای پوست ما است، به خصوص اگر از خشکی رنج می‌برید. در این زمان از سال، هوای سرد رطوبت را از پوست شما می‌گیرد و باعث خشکی، خارش و تحریک پذیری پوست می‌شود. در چنین شرایطی، اکثر خانم ها اگر بتوانند پوست صاف و درخشان خود را حفظ کنند، گیج می‌شوند. اگر شما هم در این دوراهی هستید، ما این مشکل را برای شما حل می‌کنیم.

بیشتر ...
۱۴۰۲ يکشنبه ۷ آبان
67 نفر
منافذ باز پوست و راه درمان آن
منافذ باز پوست و راه درمان آن

حتی اگر پوست نسبتا شفافی دارید، ممکن است از منافذ بزرگ پوست خود آگاه باشید. در حالی که نمی‌توانید اندازه منافذ خود را تغییر دهید، می‌توانید آنها را بسته و پوست خود را روشن تر و صاف تر کنید. نگاهی به علت ایجاد منافذ بزرگ و نحوه مقابله با این مشکل پوست بیندازید.

بیشتر ...
۱۴۰۲ يکشنبه ۷ آبان
38 نفر

جدید ترین مطالب