شامپو اسطوخودوس کلیون Lavender Neutral Shampoo

دسته بندی: ضد خارش و حساسیت پوست سر
زیر دسته بندی محصول: شامپو

درباره محصول

شامپو اسطوخودوس کلیون Lavender Neutral Shampoo مدل دیگری از شامپو هایی است که کلیون تولید کرده است. این نوع شامپو که از عصاره ی اسطوخودوس برخوردار است برای موهای استرس‌دار و دارای شوره سر بسیار مناسب است. در واقع ماده ی اصلی سازنده ی آن اسطوخودوس است که یک پاک کننده طبیعی به حساب می‌آید. و این ماده ی بی نظیر توانایی این را دارد به نرمی تحریکات پوست سر را عادی کند. همچنین دارای هاوثورن برای تضمین سلامتی شدید مو می‌باشد و می‌تواند به  قوی تر و حیاتی تر شدن موهایتان کمک کند.

علاوه بر عصاره اسطوخودوس (Lavandula Officinalis) که از خاصیت تصفیه کنندگی طبیعی بهره می‌برد. دارای عصاره زالزالک (Crataegus Monogyna) نیز می‌باشد. این عصاره در کمک به گردش رگ های خونی نقش بسزایی دارد. و در عین حال سلامتی شدید مو را تضمین می‌کند. ماده ی دیگری که دارد پروویتامین B5 برای مرطوب کنندگی عمیق ساختار کراتینه مو می‌باشد. همچنین سرامیدها، اجزای ضروری لایه کوتیکولی مو، به طور انتخابی بر روی نواحی از بین رفته و آسیب دیده فیبر مویرگی عمل کرده و نفوذ عمیقی برای بازسازی ساختار طبیعی مو ایجاد می‌کنند، آن را قوی تر کرده و محافظت بیشتری در برابر عوامل مضر محیطی ایجاد می‌کنند.

شامپوی خنثی با اثر ضد عفونی کننده برای موهای استرس دار و دارای شوره سر، به دلیل داشتن ترکیبات فعال، دارای خاصیت پاک کنندگی موثر بوده و در عین حال به بازگرداندن گردش خون طبیعی پوست سر کمک می‌کند:

  • عصاره اسطوخودوس (Lavandula Officinalis) با خواص تصفیه کنندگی طبیعی خود، به نرمی پاکسازی کرده و در عین حال تحریکات پوست سر را عادی می‌کند.
  • عصاره زالزالک (Crataegus Monogyna)، به گردش رگ های خونی کمک کرده و در عین حال سلامتی شدید مو را تضمین می‌کند.
  • پروویتامین B5 ساختار کراتینه مو را عمیقا مرطوب می‌کند
  • سرامیدها ، اجزای ضروری لایه کوتیکولی مو، به طور انتخابی بر روی نواحی از بین رفته و آسیب دیده فیبر مویرگی عمل می‌کنند و نفوذ عمیقی برای بازسازی ساختار طبیعی مو ایجاد کرده و آن را قوی تر و محافظت بیشتری در برابر عوامل مضر محیطی ایجاد می‌کنند.


استفاده مکرر از شامپو از تحریک پوست سر جلوگیری کرده و از آن در برابر عوامل محیطی که باعث استرس و خارش می‌شود محافظت می‌کند و موها را قوی تر و حیاتی تر می‌نماید.

 

به طور کلی با استفاده مکرر از این شامپو می‌توانید از تحریک پوست سر خود به راحتی جلوگیری کنید و به علاوه به محافظت از آن در برابر عوامل محیطی که باعث استرس و خارش می‌شوند بپردازید. چراکه موها را قوی تر و حیاتی تر می‌کند. شامپو اسطوخودوس کلیون Lavender Neutral Shampoo را در حجم 300 میلی‌ لیتر با تضمین بهترین و بی نظیر ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی روژاگروپ تهیه کنید.

افزودن نظر

محصولات مرتبط

شامپو مردانه ضد شوره کلیون Shampoo Anti-dandruff
شامپو مردانه ضد شوره کلیون Shampoo Anti-dandruff

شامپو ضدشوره، مناسب موهای ضعیف، مرده و آسیب دیده، حفظ زیبایی و سلامت مو، رفع خارش پوست سر

عضویت در خبرنامه قبل از همه از محصولات جدید و تخفیف ها با خبر شوید